{$username} {$status}

خوش امدید به پروفایلم. خوشحالم کردید. بیشتر خوشحال میشم وقتی در پروژه های شما کمکی کنم خواستید فقط خبرم کنید اگر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نخواهم کرد.

اخبار سايت

 • فاطمه سادات اقامیری بیانیه جمعی ازفعالان و دلسوزان انیمیشن ایران

  همکاران، فعالان و فیلمسازان گرانقدر انیمیشن،

  انجمن سینمایی فیلمسازان انیمشن ایران (آسیفاایران) در طول بیش از سه دهه فعالیت های خود، همواره با چالشهای بسیاری روبرو بوده و بی تردید براساس الویت های جامعه انیمیشن ایران سمت و سو گرفته است. این نهاد، توسط بزرگان و اساتید انیمیشن ایران بنیان گذارده شده و با حضور بسیاری از آنها و نیز جوانان تازه نفس در این سالیان به فعالیت خود ادامه داده و رشد یافته است. آسیفا ایران از محافل کوچک کار خود را آغاز کرده و با تصمیم مدیران در دوره های بعدی عضوی از خانه سینما شده و به حق در پیگیری و احقاق حقوق صنفی و فرهنگی اعضا و خانواده انیمیشن در ایران موثر عمل کرده و بی شک در دوره های اخیر به انجمنی کارآمد و معتبر و در بسیاری موارد به نقطه اتکا انیمیشن ایران تبدیل شده و بار بس گران را از دوش انیمیشن کشور برداشته است.
  شاهد بودیم که درگذشته نه چندان دور، مجامع آسیفا همراه با تعداد اندکی از اعضا برگزار میشده و شمار اعضای انجمن نیز اندک بوده است. اکنون با تلاش های صورت گرفته و اعتباری که بدست آورده و اشتیاق حضور بویژه در هیئت مدیره آن رو به فزونیست که هم به فالی نیک است وهم نشانی است از رشد و اهمیت جایگاه آسیفا ایران که به راحتی بدست نیامده است.
  شکل گیری، پیگیری و به ثبات رساندن بسیاری از مطالبات از جمله بیمه تامین اجتماعی ، بیمه تکمیلی، معافیت های مالیاتی، معرفی اعضا در محافل و مراکز مختلف، حضور در جشنواره ها و راه اندازی مراکز شهرستانی، انتقادات و اعتراض ها و مکاتبات با سازمانها و ارگانهای مختلف و غیره همگی در راستای حمایت از اعضا و جریان انیمیشن کشور از جمله موارد با ارزشی بوده و هنرمندان بسیاری منتفع شده اند. البته این همه، با حضور مداوم و فعال در جریان های صنفی، فرهنگی و سینمایی کشور نتیجه داده است.
  یادمان نخواهد رفت که هیئت مدیره آسیفا ماموریت خود را در پیگیری بیش از سه ساله در به ثمر رسیدن برگزاری مجمع عمومی صنف کارگری به خوبی انجام داد و صنف تازه تاسیس شده انیمیشن در وزارت کار نیز در ادامه فعالیت های آسیفا، با طرح ایده و پیگیری مستمر و توسط هیئت موسسی از درون هیئت مدیره آسیفا شکل گرفته و به ثمر نشسته است.
  گردهمایی و استقبال پرشور از مجمع تاسیس صنف کارگری انیمیشن استان تهران با تلاش و نگاهی جامع و بدون حب و بغض مدیران آسیفا وهیئت موسس صنف، شکل گرفت که خاطره شیرین آن هنوز در یادها مانده و تسخیر آن برای خود از سوی هرکسی دور از انصاف و اخلاق است. چگونه است که در بسیاری از مواقع اینچنین، شبهاتی بر رسمیت ایشان وارد نیامد و مرجع حضور در مجمع صنف نیز بوده اند؟
  متاسفانه اما هرازگاه جریانهایی سوار بر امواج احساسی و عمدتا نزدیک به انتخابات و مجامع عمومی، با عدم رعایت انصاف، خواسته و ناخواسته در تضعیف آسیفا تلاش دارند و تمام داشته ها و شخصیت ها و جریانات اصیل را زیر سوال می برند و می دانیم اتهاماتی که برخی به آسیفا زده و می زنند، تابحال و با نیت تنش زدایی پاسخی به آنها داده نشده گرچه حق پیگیری برای آنان محفوظ است.
  با بی انصافی زیرسوال بردن مدیران پرتلاش آسیفا که با تلاش های خود این انجمن را از محافل کوچک خانگی به انجمنی سرشناس و مرجع در محافل فرهنگی، سینمایی و صنفی تبدیل کرده است حرکتی غیر حرفه ای و گاه با منافع شخصی برخی بوده و بی تردید جامعه انیمیشن کشور را متضرر خواهد کرد.
  اینکه کسانی در تمام سالهای تلاش برای رشد و نمو آسیفا منفعل بوده و کمترین اهمیتی برای ارتقای جایگاه آن در کشور قائل نبوده اند و در مواقع خاص سعی در القای دلسوزی داشته و با بدترین تهمت ها باعث می شوند سنگ روی سنگ بند نشود، هشدار و تذکری می طلبد تا جامعه انیمیشن کشور اینگونه تیشه به ریشه زدن ها را برنتابد. مدیران آسیفا ایران بارها اعلام کرده اند که در قبال تاخیر در برگزاری مجمع، طبق شرایط زمانی مانند بسیاری از انجمنهای دیگر معذوریتها و محدودیتهایی داشته و با خیراندیشی سعی کرده اند پس از به نتیجه رساندن صنف کارگری انیمیشن مسائل آسیفا را نیز با آرامش به سرانجام برسانند و برگزاری مجمع عمومی نهایی و گزارش های هیئت مدیره و بازرس پاسخی به اتهامات نابجا، شبهات پیش آمده و همه نقدهایی که رنگ و بوی تهمت گرفته است خواهد بود. آسیفاایران انجمنی معتبر و مستقل بوده و است که فارغ از فرافکنی ها و جو سازی ها دارای اساسنامه و اعضای مشخصی می باشد و مشروعیت خود را از آنها و کسانی دارد که طی سالها با آن همراه بوده اند و در برهه های مختلف چه تعطیل شدن خانه سینما و چه تلاش برای ایجاد صنف آنرا دنبال کرده اند.
  امیدواریم جامعه انیمیشن کشور با بلند نظری، سعه صدر، دوری از تنگ نظری ها و دغدغه های شخصی و نشر اتهام به سایرین در مسیر درست و رو به رشد به پویایی خود ادامه دهد. وظیفه میدانیم از حضور افراد کارکشته انیمیشن در مجامع و محافل حرفه ای فرهنگی، هنری و سینمایی حمایت و پشتیبانی کنیم تا از این طریق سهم و حقوق متناسب با نیاز انیمیشن کشور را بدست آورده و هرچه بیشتر در حفظ شأن اعضا و جامعه انیمیشن کشور شاهد اتفاقات مناسب باشیم.


  اسامی امضا کنندگان:
  اکبر عالمی، ابوالفضل رازانی، احمد عربانی، سعید توکلیان، ناصر گلمحمدی، محمدعلی صفورا، بهرام عظیمی، رسول بابارضا، اسماعیل شرعی، علی نوری اسکویی، ناهید صمدی امین، حمید کریمیان فخار، شهرام حاج میرصادقی، روانبخش صادقی و جمعی از فعالان انیمیشن ایران
  Jan 11 '18 
 • Dec 30 '17
 • فاطمه سادات اقامیری سلااااااام به همگی 😊
  خوبید ؟دلم برای اون همه فعالیت های زیادی که در سایت میکردم حرف میزدیم خبر میزاشتیم و لایک میکردیم با دوستان اشنا میشدیم تنگ شده . گروه های تلگرامی اومده کمتر میاین سایت یا اینکه احساس خستگی دارین اهالی 😊 اصولا کسی که کار انیمیشن میکنه باید سرحال و شاداب باشه .شما اگه شاد نباشید چجوری میتونین بچه های وطن خودتون رو شاد کنید با کاراتون. به نظرتون این حس تو اثرتون تاثیر نداره؟انیماتور ها و طراحان دیزنی همه 99سالکی و تو سن های بالا فوت کردن از بس شادن . حالا شما شاد نیستید به نظرتون خیلی عمری کنید چقدر هست؟ ولی اینم قبول دارم قبلا دلها بیشتر بهم نزدیک بود . قدیم هوای همدیگرو داشتیم.قبلا همدیگرو قبول داشتیم ولی الان کسی دیگری رو قبول نداره و این خیلی بده باعث گسستگی میشه . ما کارمون گروهی این از هم گسستگی باعث میشه هم به خودمون هم به دیگری اسیب بزنیم . اینجوری که احتمالا نمیخواین پیش برید و باعث نابودی انیمیشن ایران بشید؟!!چون مطمعنن شما با جون و دل اومدید و کار کردید و هنوزم کار میکنید . اینجوری باعث میشه شغلی که خیلی دوستش دارید از بین بره. من به عنوان عضوی از این جامعه کوچک شما رو به اشتی و همدلی و مهربانی ودوستی و رفاقت و ارتباط صمیمانه و سالم دعوت میکنم جامعه ما به اندازه کافی خیلی کوچیک هست همین یه ذره هم نابود نکنید . موفق و سربلند باشید هر جا در این سرزمین هستید 😊🌹🍃
  Dec 30 '17 
 • Dec 28 '16
 • فاطمه سادات اقامیری همه باهم برای توسعه کمی و کیفی انیمیشن ایرانی https://telegram.me/joinchat/CuWd1EBKWfAnAchTDzSu7w به دور همی اهالی انیمیشن ایران به گروه تلگرامی ما بپیوندید
  Dec 28 '16 
 • Nov 26 '16
 • فاطمه سادات اقامیری ثبت‌نام اینترنتی برای دریافت کارت حضور در دهمین جشنواره دو سالانه بین‌المللی پویانمایی تهران از روز 6 آذر آغاز شد.

  http://hormozgan.kanoonnews.ir/.../?Serv=133&Id=263225
  Nov 26 '16 
 • Nov 24 '16
 • فاطمه سادات اقامیری فراخوان جشنواره بهشت در قاب تصویر


  مجمع فیلم سازان انقلاب اسلامی اصفهان (سیمرغ) و دفتر تخصصی سینما وابسته به سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان برگزار می کنند:

  سومین جشنواره تولیدات رسانه ای هیأت های مذهبی و مراکز فرهنگی استان اصفهان

  ” بهشت در قاب تصویر”

  اهداف:

  ايجاد بستري مناسب جهت شناسايي، معرفي و حمايت از استعدادهاي جوانان مراكز فرهنگي در عرصه ي فيلم سازي (مستند، داستاني، انيميشن، اینفوموشن و كليپ/نماهنگ تصویری و صوتی)
  برگزاري كارگاه هاي آموزشي جهت تقويت توليدات فرهنگي در حوزه ي تصوير و استفاده بهينه آن در مراسمات مذهبيِ مساجد و هيأت ها
  جمع آوري و آرشيو آثار هنرمندان مراكز فرهنگي و هيأت هاي مذهبي استان اصفهان
  بخش های جشنواره:

  سوگواره ها، ميلاد و اعیاد اهل بیت (عليهم السلام)
  دفاع مقدس و فرهنگ پایداری (همراه با بخش ویژه شهدای حرم)
  دهه ی فجر و گفتمان انقلاب اسلامی
  ويژه برنامه ها (مراسم اعتكاف، روز عرفه، جلسات قرآن، اردوها، جلسات فرهنگی، اوقات فراغت و …)
  روز شمار:

  آخرین مهلت ارسال آثار: 10 دی ماه 95
  انتخاب آثار برگزیده جهت اکران : 24 دی ماه 95
  اکران آثار برگزیده : 5-7 بهمن ماه 95
  اختتامیه: 8 بهمن ماه 95
  تذکر : بر طبق نظر شوری سیمرغ ، جوایز این دوره بر خلاف دوره های گذشته حمایت مالی از تولیدات آینده ی اشخاص برگزیده خواهد بود.

  نشاني دبيرخانه: اصفهان، خیابان کاوه ، بعد از ترمینال بابل دشت، کوچه شهید مقارزاده ،پلاک 18، مجمع فیلم سازان انقلاب اسلامي اصفهان (سيمرغ)

  شماره تماس دبيرخانه: 09103465505 (ساعت اداری)
  Nov 24 '16 
 • فاطمه سادات اقامیری *** فراخوان نخستین جشنواره بین المللی انیمیشن "پژوهش، فناوری و نوآوری" ***

  دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فنّاوری با هدف شناسایی دستاوردها، چالش ها و فرصت‏های حوزه پژوهش، فنّاوری و نوآوری از منظر هنرمندان فیلمساز انیمیشن، اولین دوره جشنواره بین المللی انیمیشن "پژوهش، فنّاوری و نوآوری" را در گستره بین المللی برگزار می نماید.
  ستاد برگزاری از تمامی فیلمسازان، هنرمندان و دانشجویان سراسر جهان برای شرکت در این جشنواره دعوت به عمل می‏آورد.

  اهداف جشنواره:
  1- رویکرد پژوهش، فنّاوری و نوآوری از نگاه فیلمسازان انیمیشن.
  2- فراهم سازی زمینه مناسب و شایسته برای تبادل دیدگاه ها و اندیشه ها از طریق آثار انیمیشن.
  3- کشف استعدادها و تشویق فیلمسازان انیمیشن به ابتکار و نوآفرینی در محتوا و ساختار آثار تولیدی.
  4- فرهنگ سازی و طرح دیدگاه های مرتبط با محور های موضوعی جشنواره درآثار انیمیشن.
  5- بکارگیری زبان طنز و نقد در زمینه موضوعات مطروحه با هنر انیمیشن.

  موضوع کلی:
  موضوع محوری این جشنواره «چالشها و فرصتهای موجود در پژوهش، فنّاوری و نوآوری» است.

  بخش های مسابقه جشنواره:
  در این جشنواره آثار انیمیشن با تکنیک ها و شیوه های اجرایی گوناگون در بخش های مختلف ذیل پذیرفته می شود:
  1- فیلم انیمیشن کوتاه
  2- فیلم انیمیشن بلند
  3- فیلم انیمیشن دانشجویی
  4- فیلم انیمیشن سفارشی و تبلیغاتی(اعم از تبلیغی، آموزشی، صنعتی، موزیک ویدئو و ....)
  5- سریال و مجموعه های تلویزیونی
  6- فیلم انیمیشن اینترنتی و تلفن همراه
  7- فیلم تجربی، New Media و گرافیک موشن

  * در هر بخش به فیلم برگزیده علاوه بر دیپلم افتخار و کتاب جشنواره جازه نقدی نیز اهدا خواهد شد.
  ** به تمامی هنرمندانی که آثارشان برای بخش مسابقه انتخاب می شود گواهی شرکت اعطا می گردد.  مشخصات آثار ارسالی:
  1- از نظر تعداد آثار ارسالی محدودیتی برای فیلم سازان، نهادها و سازمان ها وجود ندارد.
  2- در بخش مجموعه ها و سریال ها حد اکثر سه قسمت از مجموعه یا سریال می بایست ارسال گردد.
  3- با توجه به دوره اول برگزاری جشنواره محدودیتی در سال تولید فیلم ها وجود ندارد.
  4- محدودیتی در زمان فیلم های ارسالی وجود ندارد.
  5- آثار ارسالی می باید اجازه حضور در جشنواره را از طرف تهیه کننده یا نماینده قانونی ایشان داشته باشند.
  6- فیلم ها با کیفیت مناسب و حداقل در قالب PAL ارسال گردد.
  7- فیلم ها بصورت فایل هایی با فرمت های Avi, Mp4, Mpeg, Mov پذیرفته می شود.
  8- همراه با آثار فرم تقاضای ثبت نام به طور کامل تکمیل و ارسال گردد.

  نحوه ارسال آثار و نشانی دبیرخانه:
  1- فرم تقاضای ثبت نام در آدرس اینترنتی www.atfest.ir تکمیل و ثبت گردد.
  2- فیلم همراه با یک قطعه عکس کارگردان و 3 قطعه عکس از فیلم (با رزولوشن 300 dpi) در محل مشخص شده بارگذاری گردد.
  5- در صورت عدم موفقیت در ارسال آنلاین و بارگذاری فیلم، آثار و مدارک مربوطه بر روی DVD تحویل دبیرخانه جشنواره (جناب آقای میثم امینی) گردد.

  مهلت ارسال آثار تا تاریخ ۲۴ آذر ماه تمدید شده است.

  اطلاعات فراخوان در پایگاه اینترنتی شورایعالی علوم و تحقیقات به نشانی www.atf.gov.ir نیز قابل دسترس است.

  نشانی دبیرخانه: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، خیابان سهیل، شماره 9

  تلفن: 88036144

  برای اطلاعاات بیشتر به آدرس www.atfest.ir مراجعه فرمایید. فراخوان و اطلاعات تکمیلی در منوی جشنواره قابل دسترس می باشد.
  Nov 24 '16 
 • Nov 21 '16
 • فاطمه سادات اقامیری در اختتامیه سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران نمونه "جام بز شهر سوخته" که منقوش به قدیمی ترین تصویر متحرک جهان است، در حضور اساتید بزرگوار آقایان سعید توکلیان و محمدعلی صفورا و توسط روانبخش صادقی به رییس آسیفای ژاپن و مدیر جشنواره معتبر انیمیشن هیروشیما خانم سایکو کینوشیتا اهدا گردید. جام بز شهر سوخته با قدمت بیش از 5500 سال قدیمی ترین تصویر متحرک خلق شده توسط بشر است که در سال 2006 در مجمع عمومی آسیفای بین الملل ثبت گردیده است.
  Nov 21 '16 
 • فاطمه سادات اقامیری لوح افتخار اسیفا ایران تقدیم میشود بهسرکار خانم سحر طرزی برای فیلم لحضات کاغذی
  Nov 21 '16 
 • فاطمه سادات اقامیری لوح افتخار اسیفا ایران تقدیم میشود به جناب اقای مقداد اخوانبرای فیلم زمین و روباه
  Nov 21 '16 

متن دلخواه / اچ تی ام ال

No content