{$username} {$status}

اکنون آنلاین است.

Blog

 • آسیفاا یران: اعضای محترم جهت ثبت نام بیمه تکمیلی با همراه داشتن مدارک زیر تا تاریخ 95/3/12 به دفتر...
  · May 24 '16

اخبار سايت

 • ایران آسیفا :
  عصر دیروز 23 اسفند 1397 در سالن جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران مجمع عمومی انجمن سینمایی فیلمسازان انیمیشن ایران- آسیفا برگزار گردید. در این مجمع ابتدا گزارش های هیات مدیره، خزانه دار و بازرس خوانده شد و سپس برای انتخاب بازرس رای گیری انجام شد. طی این رای گیری امیرهوشنگ معین به عنوان بازرس و میثم حسینی به عنوان علی البدل بازرس انتخاب گردیدند.
  @asifairan
  Mar 15 
 • Mar 13
 • ایران آسیفا :
  جهت اطلاع اعضاء رسمی آسیفاایران برای شرکت در مجمع عمومی سالانه آسیفا در تاریخ ۵ شنبه ۲۳ اسفند ماه ۹۷؛
  ۱- کلیه اعضای رسمی برای شرکت در رای گیری روز ۵ شنبه بایست حق عضویت امسال و حق عضویتهای معوقه را پرداخت نمایند.

  ۲- آن دسته از اعضای رسمی که امکان حضور در مجمع را ندارند می توانند به یکی ازاعضای آسیفا وکالت دهند.

  ۳-هر فرد حاضر در مجمع می تواند فقط وکالت یک شخص را بپذیرد.

  ۴- فرد وکالت دهنده باید عکسی از نامه دست نوشته وکالت با امضاء خود را به شماره موبایل دفتر آسیفا ( 09351974287) از طریق واتساپ‌ یا تلگرام ارسال نماید.

  ۵-فرد وکالت گیرنده در جلسه مجمع باید یا اصل نامه دستی وکالت دهنده یا پرینت عکس آن را به همراه داشته و برای رای گیری به خانوم‌کشاورز تحویل دهد.

  ۶- نمونه متن وکالت:
  هیات مدیره محترم آسیفا
  با سلام
  اینجانب .... با شماره عضویت/ شماره ملی .... جهت رای گیری مجمع عمومی آسیفا در روز ۵ شنبه ۲۳ اسفند ماه به خانوم/ آقای ... با شماره ملی/ شماره عضویت .... وکالت می دهم.

  امضاء

  @asifairan
  Mar 13 
 • Mar 12
 • ایران آسیفا :
  شرایط کاندیداها در انتخابات هیات مدیره و بازرسان
  1. داشتن حداقل 30 سال سن
  2. نداشتن سو پیشینه
  3. حداقل پنج سال مستمر سابقه کار حرفه ای و مرتبط و استمرار فعالیت حرفه ای
  4. حداقل پنج سال سابقه عضویت رسمی در آسیفا و استمرار عضویت
  5. نداشتن درجاتی از تخلف انضباطی در سه سال گذشته
  .
  اعضای محترمی که مایل به کاندیداتوری بازرس هستند تا آغاز مجمع زمان دارند تا اعلام آمادگی کنند اما جهت تسریع انتخابات و بررسی سوابق می توانند از طریق ایمیل آسیفا آمادگی خود را اعلام کنند.
  info@iranasifa.com
  Mar 12 
 • ایران آسیفا :
  بیانیه انجمن سینمایی فیلمسازان انیمیشن ایران - آسیفاایران
  در اختتامیه یازدهمین جشنواره پویانمایی تهران:
  شادباش و احترام به تمامی جان هایی که طی یازده دوره برگزاری جشنواره پویانمایی به اعتبار آن افزودند و به کانون پرورش فکری و آقای کریمی صارمی، که بی همت او شاید امروز اینجا گرد هم‌ نبودیم.
  جامعه انیمیشن ایران اعتبارش را از گذشته های تابناک و نیروهای خلاق و شیفته این هنر می گیرد. این ها سرمایه های بالقوه ای هستند که به ما یادآوری می کنند:
  هر آنچه را تا به امروز ساخته ایم؛ با تمامی کاستی هایش؛ قدر بدانیم. آینده سینما با ذات فن آورانه و خیال انگیز انیمیشن گره خورده است.
  آسیفای ایران به منزله جریانی فرهنگی، از هر رویکردی که به رشد کمی و کیفی و آموزش نیروهای کارآمد برای انیمیشن بیانجامد استقبال می کند.
  این مهم، با نگاه سخاوتمندانه کارگزاران و گردانندگان این هنر-صنعت و نیز در فضایی از اعتماد و احترام به هویت و استقلال فعالین تمام طیف ها و جریانهای کوچک و بزرگ انیمیشن کشور، محقق می شود.
  این سرمایه ها را قدر بدانیم و به تحسین، جایزه دادن و تشویق صرف که البته لازم و شوق انگیز است اکتفا نکنیم، تا از قضاوت موشکافانه آیندگان سربلند بیرون آییم.

  هیات مدیره آسیفا؛
  مریم‌ کشکولی نیا، مهدی خرمیان، مهرداد شیخان، روانبخش صادقی، حسین مرادی زاده

  متن لوح تقدیر "انیمیشن- تجربه" :
  انجمن آسیفای ایران، ضمن توجه و قدردانی از حرکت پیشرو و مستقل جامعه نیومدیا، در به راه اندازی فضایی که برای شناخت راستین، معرفی و ترویج جریان انیمیشن تجربی شکل گرفته است، تندیس و لوح تقدیر این دوره خود را به پاس عمق بخشیدن به مفهوم تجربه گرایی در انیمیشن تقدیم می کند به گروه "انیمیشن- تجربه".

  @asifairan
  Mar 12 
 • Mar 11
 • ایران آسیفا :
  اطلاعیه برگزاری مجمع عمومی سالانه آسیفا

  به اطلاع اعضای محترم می رساند مجمع عمومی سالانه آسیفاایران با دستور جلسه
  1- گزارش هیات مدیره
  2- گزارش خزانه دار
  3- گزارش بازرس
  4- انتخاب بازرس
  در تاریخ پنجشنبه 23 اسفند 97 ساعت 17 الی 20 در خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.

  @ASIFAIRAN
  Mar 11 
 • Mar 9
 • ایران آسیفا :
  برگزاری نمایشگاه دیزاین انیمیشن "عنصرپنجم " توسط آسیفا ایران

  انجمن سینمایی فیلمسازان انیمیشن ایران – آسیفاایران با همکاری جشنواره پویانمایی تهران، به منظور آشنایی فعالان و علاقمندان انیمیشن ایران و نیز ارتقا سطح کیفی آثار، اقدام به برگزاری دومین نمایشگاه " عنصرپنجم " نمود. این نمایشگاه شامل طراحی های کانسپت، شخصیت و فضا بود و به طور گسترده تری نسبت به دوره پیشین خود در خانه هنرمندان برگزار گردید.
  در این نمایشگاه سی تن ازطراحان حرفه ای انیمیشن ایران حضور داشتند.
  حسین اجاقی، مهران ایرانلو، آرتمیس حبیبی آزاد، محمد خیراندیش، راشین خیریه، حسین رجب غلامحسینی، حسن روح الامین، مهناز سلیمان نژاد، حمید سهرابی، فراز شانیار، حمیدرضا شیخ، شهرام شیرزادی، مهدی شیری، حسین صافی، آریا صفارزادگان، هادی طبسی، رضا عباسی، نوروز عباسی، مهدی علی بیگی، سعید غنی زاده، امین فرامرزیان، علی کیانی امین، محمود مختاری، امیرهوشنگ معین، داوود مقدمی، مهرداد ملک احمدی، محسن ملکوتی، مهدی موحد، مرتضی نائیجی و حسن نوزادیان طراحان این دوره نمایشگاه "عنصر پنجم " بودند.
  این نمایشگاه در محل برگزاری یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۲ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ برپابود.
  Mar 9 
 • Jan 27
 • ایران آسیفا :
  هیات مدیره آسیفا ایران در سفری یک روزه که در تاریخ پنج شنبه چهارم بهمن ماه به اصفهان داشتند، توسط هیات مدیره آسیفای شعبه اصفهان به گرمی مورد استقبال قرار گرفتند.
  در این دیدار که در جمع هیات مدیره آن شعبه و تنی چند از اعضای فعال انیمیشن در اصفهان صورت گرفت، پیرامون موضوعات متعددی بحث و گفتگو شد. در ابتدا، مریم کشکولی نیا؛ رئیس هیات مدیره آسیفا ایران، درباره فعالیتهای آسیفای جدید در چند ماه گذشته صحبت کردند و به ضرورت تعامل با شعبی که از قبل راه اندازی شده اند اشاره کردند. در ادامه، مهدی خرمیان و محمد مقدم و حسین مرادی زاده نیز بر ضرورت ارتباط و تعامل هر چه بیشتر آسیفای مرکز با همه اعضای فعال در حوزه انیمیشن در سراسر ایران تاکید کردند.
  سپس در ادامه جلسه، علی مفضّلی؛ مدیر عامل آسیفای شعبه اصفهان؛ ابتدا درباره نحوه شکل گیری آسیفا در آن شهر توضیحاتی دادند و همچنین گزارشی از فعالیتهای آن شعبه در سالهای گذشته به هیات مدیره آسیفا ایران ارائه کردند.
  پس از ارائه این گزارش، هیات مدیره هر دو آسیفای ایران و آسیفای شعبه اصفهان درباره مواردی از قبیل اصلاحات در اساسنامه، نحوه عضو گیری و پذیرش اعضا در اصفهان، نحوه پرداخت حق عضویتها، محدوده فعالیتهای آسیفای شعبه اصفهان، نحوه ارائه گزارشهای فصلی، نحوه ارتباط بین شعب آسیفا با آسیفای مرکز و همچنین فعالیتهای مشترک بین آسیفا مرکز و سایر شعب آسیفا به بحث و تبادل نظر پرداختند.
  همچنین قرار شد کمیته نمایش آسیفای ایران در مورد برنامه پخش و تحلیل فیلمهای فیلمسازان انیمیشن و همچنین کمیته پژوهش و آموزش در بخش برگزاری ورکشاپهای آموزشی همکاری وسیعتر و تنگاتنگی با آسیفا در اصفهان داشته باشند.
  در پایان جلسه، نسخه ای از اولین شماره نشریه آسیفانامه به آسیفای شعبه اصفهان اهدا شد.
  Jan 27 
 • Dec 15 '18
 • Dec 15 '18 
 • Nov 13 '18
 • ایران آسیفا :
  در برنامه اختتامیه جشن روز جهانی انیمیشن که با عنوان" یاد یاران" ( درگذشتگان) برگزار شد، ابتدا محمد مقدم؛ بعنوان سردبیر نشریه داخلی آسیفا نامه به همراه آرش افشار؛ بعنوان دبیر هنری نشریه مذکور؛ از اولین شماره نشریه داخلی آسیفا رونمایی کردند. آسیفا نامه نشریه تخصصی متعلق به آسیفا ایران است.
  در ادامه برنامه، محمد مقدم ضمن گرامیداشت پیشکسوتان فقید انیمیشن ایران، به معرفی آثار چهار تن از آنان پرداخت و سپس برخی از انیمیشنهای کوتاه آنها برای شرکت کنندگان نمایش داده شد.
  In closing ceremony of this three- day-animation feast under the title of "YAD-E-YARAN"( THE LATES); first of all, Mohammad Moghaddam; as Editor in Chief of ASIFA NAMEH internal jurnal, accompanied with Arash Afshar; as Art Editor of the mentioned jurnal; unveiled the first issue of it. ASIFA NAMEH is a specialty internal jurnal belonging to asifa iran.
  Then Mohammad Moghaddam commemorating the late pioneers of animation makers of iran; introduced the animations of four of them and their short animations were displayed for participants.
  Nov 13 '18 
 • ایران آسیفا :
  برنامه بعدی در سومین روز از جشن روز جهانی انیمیشن تحت عنوان "آرت دایرکشن در تولید فیلم و انیمیشن" برگزار شد. علی کیانی امین بعنوان مدرس این ورکشاپ توضیحات مبسوط و جامعی درباره نقش و وظایف آرت دایرکتور ها در پیشبرد پروژه فیلم و انیمیشن ارائه کرد.
  The next program was held under the title of " art direction in film & animation".Ali Kiani Amin who was the teacher of that workshop;gave a comprehensive and detailed explanation about the role and tasks of an art director in fulfilling a film or an animation project.
  Nov 13 '18