{$username} {$status}

اکنون آنلاین است.

Blog

 • آسیفاا یران: اعضای محترم جهت ثبت نام بیمه تکمیلی با همراه داشتن مدارک زیر تا تاریخ 95/3/12 به دفتر...
  · May 24 '16

اخبار سايت

 • ایران آسیفا :
  آسیفایران:
  ثبت نام بیمه تکمیلی از امروز 19 تا 31 تیر انجام می شود.

  مدارک لازم:
  ۱-اصل فرم بیمه، مهر شده انجمن
  ۲-اصل و کپی شناسنامه (صفحه اول و صفحه ازدواج و فرزند) و کارت ملی نفر اصلی و افراد تحت تکفل قانونی
  ۳-اصل دفترچه بیمه و کپی صفحه اول دفترچه نفر اصلی و افراد تحت تکفل قانونی
  ۴-اصل و کپی فیش پرداختی به حساب ۱۴۱۱۷۲۷۵۳۹ بانک ملت شعبه بهار جنوبی به نام خانه سینما به مبلغ (1/800/000 ریال حق بیمه و 300/000 ریال بیمه عمر) برای بیمه شده اصلی و مبلغ 1/800/000 ریال برای هر یک از افراد تحت تکفل قانونی
  ۵- همراه داشتن شماره شبا

  * فرم های پر شده پس از تایید و امضای انجمن آسیفا، از سوی صنف انیمیشن مهر خواهند شد.

  @ASIFAIRAN

  Jul 11 
 • Jul 10
 • ایران آسیفا :
  آسیفایران:
  ثبت نام بیمه تکمیلی از امروز 19 تا 31 تیر انجام می شود.
  تعهدات بیمه تکمیلی سال 97
  @ASIFAIRAN  Jul 10 
 • Jun 13
 • ایران آسیفا :
  آسیفا ایران:
  اعضای محترم لطفآ جهت پرداخت حق عضویت سال 97 اقدام نمایید.
  مبلغ تمدید عضویت ساليانه 100 هزار تومان و برای دانشجویان 50 هزار تومان و مبلغ ورودیه براى اعضاى جديد غیر از مبالغ فوق 120 هزار تومان می باشد.
  شماره کارت ٦٢٢١٠٦١٢١٣٤٨٧١٧٨ بانک پارسیان حساب آسيفاايران به نام آقاي حسين مرادي زاده (خزانه دار آسيفا) مي باشد.
  @ASIFAIRAN
  Jun 13 
 • Mar 14
 • ایران آسیفا :
  لیست اعضایی که واجد شرایط رای دادن در مجمع عمومی عادی آسیفاایران هستند
  Mar 14 ·  1 
  {$user1} این را میپسندد
 • Mar 11
 • ایران آسیفا :
  آسیفاایران:
  درگذشت پدر بزرگوار جناب آقای رسول بابارضا را به ایشان و خانواده محترمشان تسلیت عرض کرده و آرزوی شادی روح آن مرحوم و شکیبایی بازماندگان را داریم.
  مراسم ختم سه‌شنبه ساعت 1 تا 2/5 مسجد امیرالمؤمنین خیابان مرزداران خیابان ایثار سالن اجتماعات برگزار خواهد شد.
  @ASIFAIRAN
  Mar 11 
 • Mar 4
 • ایران آسیفا :
  آسيفاايران:
  منتظر حضور سبزتان در مراسم افتتاح اكران فيلم سينمايي "قلب سيمرغ" اثر زنده ياد "وحيد نصيريان" فردا دوشنبه ساعت ۲۰ در موزه سينما هستيم.
  @ASIFAIRAN
  Mar 4 ·  1 
  {$user1} این را میپسندد
 • Feb 27
 • ایران آسیفا :
  آسیفاایران:
  اطلاعیه برگزاری مجمع عمومی عادی آسیفاایران
  به اطلاع اعضای محترم می رساند مجمع عمومی عادی آسیفاایران با دستور جلسه انتخاب اعضای هیئت مدیره و بازرس در تاریخ 23 اسفند ماه جاری ساعت 17 تا 20 در خانه هنرمندان سالن شهناز برگزار خواهد شد.
  @ASIFAIRAN
  Feb 27 ·  1 
  {$user1} این را میپسندد
 • Jan 30
 • ایران آسیفا :
  آسيفاايران:
  اعضای محترم جهت دریافت بلیط جشنواره فجر امروز از ساعت ۱۶ تا ۱۸ و فردا از ساعت ۱۰ تا ۱۸ به خانه سينما شماره ۲ دفتر صنف در خيابان طالقانی، پایین‌تر از تقاطع وصال، مراجعه نمایید.(پرداخت حق عضویت سال ٩٦ الزامی است)
  @ASIFAIRAN
  Jan 30 
 • Jan 8
 • ایران آسیفا :

  بیانیه جمعی ازفعالان و دلسوزان انیمیشن ایران

  همکاران، فعالان و فیلمسازان گرانقدر انیمیشن،

  انجمن سینمایی فیلمسازان انیمشن ایران (آسیفاایران) در طول بیش از سه دهه فعالیت های خود، همواره با چالشهای بسیاری روبرو بوده و بی تردید براساس الویت های جامعه انیمیشن ایران سمت و سو گرفته است. این نهاد، توسط بزرگان و اساتید انیمیشن ایران بنیان گذارده شده و با حضور بسیاری از آنها و نیز جوانان تازه نفس در این سالیان به فعالیت خود ادامه داده و رشد یافته است. آسیفا ایران از محافل کوچک کار خود را آغاز کرده و با تصمیم مدیران در دوره های بعدی عضوی از خانه سینما شده و به حق در پیگیری و احقاق حقوق صنفی و فرهنگی اعضا و خانواده انیمیشن در ایران موثر عمل کرده و بی شک در دوره های اخیر به انجمنی کارآمد و معتبر و در بسیاری موارد به نقطه اتکا انیمیشن ایران تبدیل شده و بار بس گران را از دوش انیمیشن کشور برداشته است.
  شاهد بودیم که درگذشته نه چندان دور، مجامع آسیفا همراه با تعداد اندکی از اعضا برگزار میشده و شمار اعضای انجمن نیز اندک بوده است. اکنون با تلاش های صورت گرفته و اعتباری که بدست آورده و اشتیاق حضور بویژه در هیئت مدیره آن رو به فزونیست که هم به فالی نیک است وهم نشانی است از رشد و اهمیت جایگاه آسیفا ایران که به راحتی بدست نیامده است.
  شکل گیری، پیگیری و به ثبات رساندن بسیاری از مطالبات از جمله بیمه تامین اجتماعی ، بیمه تکمیلی، معافیت های مالیاتی، معرفی اعضا در محافل و مراکز مختلف، حضور در جشنواره ها و راه اندازی مراکز شهرستانی، انتقادات و اعتراض ها و مکاتبات با سازمانها و ارگانهای مختلف و غیره همگی در راستای حمایت از اعضا و جریان انیمیشن کشور از جمله موارد با ارزشی بوده و هنرمندان بسیاری منتفع شده اند. البته این همه، با حضور مداوم و فعال در جریان های صنفی، فرهنگی و سینمایی کشور نتیجه داده است.
  یادمان نخواهد رفت که هیئت مدیره آسیفا ماموریت خود را در پیگیری بیش از سه ساله در به ثمر رسیدن برگزاری مجمع عمومی صنف کارگری به خوبی انجام داد و صنف تازه تاسیس شده انیمیشن در وزارت کار نیز در ادامه فعالیت های آسیفا، با طرح ایده و پیگیری مستمر و توسط هیئت موسسی از درون هیئت مدیره آسیفا شکل گرفته و به ثمر نشسته است.
  گردهمایی و استقبال پرشور از مجمع تاسیس صنف کارگری انیمیشن استان تهران با تلاش و نگاهی جامع و بدون حب و بغض مدیران آسیفا وهیئت موسس صنف، شکل گرفت که خاطره شیرین آن هنوز در یادها مانده و تسخیر آن برای خود از سوی هرکسی دور از انصاف و اخلاق است. چگونه است که در بسیاری از مواقع اینچنین، شبهاتی بر رسمیت ایشان وارد نیامد و مرجع حضور در مجمع صنف نیز بوده اند؟
  متاسفانه اما هرازگاه جریانهایی سوار بر امواج احساسی و عمدتا نزدیک به انتخابات و مجامع عمومی، با عدم رعایت انصاف، خواسته و ناخواسته در تضعیف آسیفا تلاش دارند و تمام داشته ها و شخصیت ها و جریانات اصیل را زیر سوال می برند و می دانیم اتهاماتی که برخی به آسیفا زده و می زنند، تابحال و با نیت تنش زدایی پاسخی به آنها داده نشده گرچه حق پیگیری برای آنان محفوظ است.
  با بی انصافی زیرسوال بردن مدیران پرتلاش آسیفا که با تلاش های خود این انجمن را از محافل کوچک خانگی به انجمنی سرشناس و مرجع در محافل فرهنگی، سینمایی و صنفی تبدیل کرده است حرکتی غیر حرفه ای و گاه با منافع شخصی برخی بوده و بی تردید جامعه انیمیشن کشور را متضرر خواهد کرد.
  اینکه کسانی در تمام سالهای تلاش برای رشد و نمو آسیفا منفعل بوده و کمترین اهمیتی برای ارتقای جایگاه آن در کشور قائل نبوده اند و در مواقع خاص سعی در القای دلسوزی داشته و با بدترین تهمت ها باعث می شوند سنگ روی سنگ بند نشود، هشدار و تذکری می طلبد تا جامعه انیمیشن کشور اینگونه تیشه به ریشه زدن ها را برنتابد. مدیران آسیفا ایران بارها اعلام کرده اند که در قبال تاخیر در برگزاری مجمع، طبق شرایط زمانی مانند بسیاری از انجمنهای دیگر معذوریتها و محدودیتهایی داشته و با خیراندیشی سعی کرده اند پس از به نتیجه رساندن صنف کارگری انیمیشن مسائل آسیفا را نیز با آرامش به سرانجام برسانند و برگزاری مجمع عمومی نهایی و گزارش های هیئت مدیره و بازرس پاسخی به اتهامات نابجا، شبهات پیش آمده و همه نقدهایی که رنگ و بوی تهمت گرفته است خواهد بود. آسیفاایران انجمنی معتبر و مستقل بوده و است که فارغ از فرافکنی ها و جو سازی ها دارای اساسنامه و اعضای مشخصی می باشد و مشروعیت خود را از آنها و کسانی دارد که طی سالها با آن همراه بوده اند و در برهه های مختلف چه تعطیل شدن خانه سینما و چه تلاش برای ایجاد صنف آنرا دنبال کرده اند.
  امیدواریم جامعه انیمیشن کشور با بلند نظری، سعه صدر، دوری از تنگ نظری ها و دغدغه های شخصی و نشر اتهام به سایرین در مسیر درست و رو به رشد به پویایی خود ادامه دهد. وظیفه میدانیم از حضور افراد کارکشته انیمیشن در مجامع و محافل حرفه ای فرهنگی، هنری و سینمایی حمایت و پشتیبانی کنیم تا از این طریق سهم و حقوق متناسب با نیاز انیمیشن کشور را بدست آورده و هرچه بیشتر در حفظ شأن اعضا و جامعه انیمیشن کشور شاهد اتفاقات مناسب باشیم.


  اسامی امضا کنندگان:
  اکبر عالمی، ابوالفضل رازانی، احمد عربانی، سعید توکلیان، ناصر گلمحمدی، محمدعلی صفورا، بهرام عظیمی، رسول بابارضا، اسماعیل شرعی، علی نوری اسکویی، ناهید صمدی امین، حمید کریمیان فخار، شهرام حاج میرصادقی، روانبخش صادقی و جمعی از فعالان انیمیشن ایران

  Jan 8 · 11 
  {$user1} این را میپسندد
  فاطمه سادات اقامیری بسیاااار عالی
  Jan 9
 • Jan 7
 • ایران آسیفا :
  آسیفاایران:
  انالله و انا الیه راجعون
  با نهایت تأسف درگذشت هنرمند و فیلمساز فقید و از اعضای انجمن آسیفاایران دکتر سید داود سیدی گرفمی را به خانواده محترمشان و جامعه هنری کشور تسلیت می گوییم. مراسم تشییع زنده یاد فردا دوشنبه ساعت 9.30 از ساختمان شماره 2 خانه سینما (خیابان وصال) برگزار می شود.
  روحش شاد و قرین رحمت الهی باد.
  @ASIFAIRAN
  Jan 7