{$username} {$status}

اکنون آنلاین است.

Blog

 • آسیفاا یران: اعضای محترم جهت ثبت نام بیمه تکمیلی با همراه داشتن مدارک زیر تا تاریخ 95/3/12 به دفتر...
  · May 24 '16

اخبار سايت

 • ایران آسیفا :
  آسیفا ایران:
  ششم آبان، روز جهانی انیمیشن را به اعضای محترم و جامعه فرهیخته و پر تلاش انیمیشن کشور صمیمانه تبریک می گوییم. آرزوی تداوم و افزایش موفقیت های هنری و اقتصادی برای همگان، در کنار هم و همراه با سلامتی را داریم.
  @ASIFAIRAN
  Oct 28 
 • ایران آسیفا :
  آسيفاايران:
  اعضاى محترم،لطفا جهت دريافت كارت بيمه تكميلي به دفتر آسيفا مراجعه فرماييد.
  @ASIFAIRAN
  Oct 28 
 • Sep 23
 • ایران آسیفا :
  آسيفاايران:
  اطلاعيه برگزارى مجمع عمومى عادى آسيفاايران

  به اطلاع اعضاى محترم مى رساند مجمع عمومى عادى آسيفاايران با دستور جلسه انتخاب اعضای هيئت مديره و بازرس در تاريخ ٦ مهر ماه جارى ساعت 15:30 در خانه هنرمندان سالن شهناز برگزار خواهد شد.
  شرایط حضور در مجمع عمومی و داوطلبین کاندیداتوری طبق اساسنامه آسیفاایران (موجود در سایت آسیفا) می باشد.
  توضیحات بیشتر و لازم نیز به اطلاع همگان خواهد رسید.

  با سپاس
  هيئت مديره و بازرس آسيفا ايران

  @ASIFAIRAN
  Sep 23 
 • Aug 28
 • ایران آسیفا :
  جزئیاتی از جشن انیمیشن/ ۲ بزرگداشت و گرامیداشت برگزار می‌شود

  دبیر نهمین جشن مستقل انیمیشن سینمای ایران با اشاره به اینکه در این مراسم ۲ بزرگداشت و گرامیداشت برگزار می شود، تاکید کرد مهلت ارسال آثار تا ۱۱ شهریور ماه تمدید شد.

  محمدعلی صفورا دبیر نهمین جشن مستقل انیمیشن سینمای ایران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره اینکه ۱۶ شهریور ماه این جشن برگزار می شود، گفت: براساس برنامه‌ریزی های انجام شده تاریخ مورد نظر ما ۱۶ شهریور ماه است که امیدواریم بتوانیم بدون تغییر زمان نهمین جشن مستقل انیمیشن سینمای ایران را برگزار کنیم.
  وی ادامه داد: در این مراسم قراراست یادبود و گرامیداشت زنده یاد وحید نصیریان و بزرگداشت مهین جواهریان نیز برگزار شود که از جمله مهمترین بخش های جشن به شمار می رود.
  دبیر نهمین جشن مستقل انیمیشن سینمای ایران توضیح داد: پیش از این اعلام شده بود که مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشن انیمیشن، هشتم شهریور ماه است که این زمان تا یازدهم شهریور ماه تمدید شد.
  وی درباره دیگر جزئیات جشن بیان کرد: در نهمین جشن مستقل انیمیشن سینمای ایران هفت جایزه در بخش فیلم های کوتاه انیمیشن و یک جایزه نیز به آثار بلند انیمیشن اهدا می شود. همچنین پنج فیلم کوتاه توسط هیات انتخاب معرفی و به آکادمی جشن خانه سینما معرفی می شود تا در جشن اصلی داوری شوند.
  عضو شورای تخصصی انیمیشن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی اعلام کرد: انیمیشن های بلند سینمایی اکران شده در سینما در جشن اصلی خانه سینما و انیمیشن های سینمایی اکران نشده در جشن مستقل انیمیشن سینمای ایران داوری می شود.
  صفورا در پایان گفت: تندیس نهمین جشن مستقل انیمیشن به صورت یک ایده گروهی توسط هیات مدیره «آسیفا» طراحی شده است و به زودی ساخته می‌شود
  Aug 28 
 • ایران آسیفا :
  محمدعلی صفورا دبیر نهمین جشن مستقل انیمیشن شد

  مدیرعامل «آسیفا» نام دبیر نهمین جشن مستقل انیمیشن را اعلام کرد.

  روانبخش صادقی مدیر عامل «آسیفا» و عضو هیات مدیره خانه سینما در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه نهمین جشن مستقل انیمیشن به زودی برگزار می شود، گفت: طی جلسه ای که به تازگی برگزار شد، دبیر نهمین جشن مستقل انیمیشن انتخاب شد.

  وی ادامه داد: محمدعلی صفورا به عنوان دبیر نهمین جشن مستقل انیمیشن انتخاب شد.

  صادقی در پایان گفت: به زودی زمان و چگونگی برگزاری این جشن اعلام می شود.

  محمدعلی صفورا از اعضای شورای تخصصی انیمیشن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس و دارای سابقه کارگردانی، تولید انیمیشن، نگارش و ترجمه است.
  Aug 28 
 • Aug 20
 • ایران آسیفا :
  آسیفاایران:
  جهت شرکت در نهمين جشن انیمیشن سينماي ايران تا ٩٦/٦/٨ مى توانيد آثار خود را به دفتر آسيفاايران تحويل دهيد.
  مدارك: فرم ثبت نام تكميل و امضا شده، Dvd فيلم با كيفيت مناسب، ١ عكس از كارگردان، ٢ تصوير از فيلم.
  آدرس: تهران، خيابان كريم خان-خيابان ايرانشهر- كوچه نوشهر- پلاك ١٥- طبقه دوم - واحد ٣
  تلفن: ٨٦٠٧٠٠٨٣
  اطلاعات بيشتر:
  @ASIFAIRAN
  Aug 20 
 • May 16
 • ایران آسیفا :
  آسيفاايران:
  اعضاى محترم، با پوزش و با توجه به درخواست خانه سينما مبنى بر نزديكى انتخابات رياست جمهورى و نيز درخواست تعدادى از اعضاى محترم براى افزايش مهلت جهت پيگيرى و تكميل عضويتشان جلسه مجمع عمومى عادى آسيفا امروز ٩٦/٢/٢٦ لغو مى گردد و متعاقباً زمان جديد برگزارى مجمع عمومى اعلام خواهد شد.
  @ASIFAIRAN
  May 16 
 • Jan 25
 • ایران آسیفا :
  آسیفاایران:
  خوشبختانه با پیگیری ها و حمایت های لازم برقراری بیمه تأمین اجتماعی برای اعضایی که در لیست بیمه آسیفا قرار داشتند مجددا آغاز شده است.
  لذا اعضای محترمی که برای بیمه تأمین اجتماعی از دفتر آسیفا با ایشان تماس گرفته می شود لطفا هرچه زودتر جهت تکمیل مدارک مربوطه اقدام کرده و برای هرگونه سؤال و یا رفع نواقص پرونده خود با دفتر آسیفا سرکار خانم کشاورز با شماره ۸۶۰۷۰۰۸۳ تماس حاصل نمایند.
  http://telegram.me/ASIFAIRAN
  Jan 25 
 • ایران آسیفا :
  کتاب "مطالعات پویانمایی(گزیده مقالات)" با ترجمه آزاده دهقانی به تازگی توسط انتشارات سمت(کتب دانشگاهی) به چاپ رسیده است. این کتاب منتخبی است از مقالات کنفرانسهای سالیانه پویانمایی(SAS) که بنا به گفته مترجم یکی از معتبرترین منابع برای دانشجویان، استادان و علاقمندان حوزه مطالعات نظری و فرهنگی پویانمایی می باشد.
  Jan 25 
 • Jan 22
 • ایران آسیفا :
  آسیفاایران:
  مراسم ختم مرحومه مغفوره مریم اقطاعی مادر گرامی استاد توکلیان روز دوشنبه ٤ بهمن ساعت ١٣:٣٠تا ١٥ در مسجد امير(ع) واقع در كارگرشمالي روبه روي پمپ بنزين برگزار می شود.
  http://telegram.me/ASIFAIRAN
  Jan 22